Direksiyon Dersi Vererek Ek Gelir Sağlamak
İnternet Üzerinden Ek Gelir Sağlamak

DİREKSİYON DERSİ VEREREK EKSTRA GELİR ELDE ETMEK

Sürücü kurslarında kısıtlı zamanda verilen ve yetersiz olan direksiyon dersleri,yeni bir sektör oluşmasına neden olmuştur. Bu sektör birçok insana yan gelir elde etme fırsatı sunmuştur. Sizler de uzun yıllardır araba kullanıyorsanız ve kendinizi usta şoför olarak nitelendirebiliyorsanız direksiyon dersi vererek ekstra gelir elde edebilirsiniz.

-KİMLER DİREKSİYON DERSİ VEREBİLİR?

Direksiyon dersi verebilmeniz için iyi araba kullanmanızın yanı sıra iyi bir eğitmen olmanız gerekmektedir. Sinirli ve agresif bir yapınız varsa bu meslekten uzak durmanızı öneririz. Direksiyon dersi veren kişinin öncelikle trafik kurallarını iyi bilmesi ve trafikte saygılı bir birey olması gerekmektedir. Eğer sinirli,sabırsız ve agresif bir insansanız karşınızda ki insana yararınızdan çok zararınız dokunacaktır. Bilmelisiniz ki göstereceğiniz sabır sadece trafikte ki insanlara değil, yanınızda ki öğrenciye de olacaktır. Kısaca direksiyon dersi vererek ekstra gelir elde etmek istiyorsanız iyi bir şoför ve eğitmen olmanız gerekmektedir.

 -ÖĞRENCİLERE NEREDEN ULAŞABİLİRSİNİZ?

Biliyorsunuz ki başkalarının ihtiyaçları bizim yan gelir kaynağımız olabilir. Bize ihtiyacı olan bu insanları bulmak artık sosyal medya ve internet sayesinde çok kolay. Direksiyon dersi vererek ek gelir elde etmek istiyorsanız ve çevreniz de ehliyet alacak kimse yoksa, atağınız ilk adım sosyal medyada paylaşmak olmalı. Hem kendi sosyal medyanız da hem de arkadaşlarınızın sosyal medyasında paylaşırsanız daha çok insana ulaşabilirsiniz. Bunlarla beraber grup ve sayfalarda paylaşarak ve atılan gönderilere yorum yaparak daha geniş kitlelere ulaşabilir ve öğrenci bulabilirsiniz.

-DİREKSİYON DERSİ VEREREK NE KADAR PARA KAZANILIR?

Direksiyon derslerinin ücretleri saat başına verilen hizmet ile belirlenir ve bu ücreti siz belirlersiniz. Minimum  60 TL’den başlayan bu ücret vereceğiniz dersin kalitesine göre 150 TL’ye kadar ulaşır. Bunlara bağlı olarak ayda 6 saat ders verseniz dahi ay sonunda minimum 300 TL ek geliriniz olur. Ayrıca ders vereceğiniz kişiye kendi arabanızla ders verirseniz bu ücret artar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir