Evde Davetiye Paketleme İşi
İnternet Üzerinden Ek Gelir Sağlamak

Evde Davetiye Paketleme İşi

Para kazanmak için evde yapılacak birçok iş çeşidi bulunuyor. Evde yapılacak iş imkanları arasında en kolay olan ve en çok para kazandıran iş, hiç şüphesiz davetiye paketleme işidir. Davetiye katlama işi sayesinde; boş zamanlarınızı değerlendirerek, evinizden hiç çıkmadan para kazanabilirsiniz. Üstelik bir işte çalışıyorsanız dahi, arda kalan zamanlarınızda bu işi yapabilirsiniz. Evde ek iş imkanları arasında yer alan evde davetiye paketleme işi, el çabukluğuna, düzeninize ve tertibinize bağlı olarak ciddi miktarlarda para kazandırabilmektedir.

Özellikle de bahar ve yaz aylarında yapılan düğünlerin sayısında artış görününce, matbaalar ya da düğün davetiyesi basan yerler; hem iş gücünü azaltmak hem de ofiste, firmada çalışan personellerin sayısını azaltarak gider miktarlarını düşürmeyi amaçlıyor. Eve iş veren firmalar bu sayede personelin yol masrafından, sigortasından ve yemek masraflarından kurtulmayı amaçlıyor ve başarıyor. Emeklilere evde iş, ev hanımlarına evde iş ya da öğrencilere evde iş imkanı olanağı tanıyan evde davetiye paketleme işi; gencinden yaşlısına kadar herkesin yapabileceği bir iş modelidir.

Eğer olanaklarınız evden dışarıya çıkmanıza izin vermiyorsa ya da oturduğunuz yerden para kazanmak istiyorsanız; bu iş tam da size göre diyebiliriz. Firmalar, yukarıda bahsettiğimiz gibi evlere iş vererek, iş yüklerini ve giderlerini azaltmayı hedefler. Bir firmayla anlaştığınız taktirde; firma yetkilisi sizlere evde iş yapmanızı ve davetiye paketlemeniz konusunda yardımcı olacak bir takım araç ve gereçleri size ulaştırır. Size zimmetlenen bu araç – gereçler, iş yapmanız konusunda yardımcı olacaktır.

Birçok davetiye modeli vardır. Bunlar katlamalı, süslemeli olmak üzere birden fazla şekilde olabilir. Davetiyenin türüne göre ücret alacağınız gibi, yaptığınız paketleme sayısına göre de ücret alabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, size verilen davetiyeleri daha önceden işaretlenmiş yerlerden katlama olacaktır. Firma zaten kolaylık olsun diye sizlere bir adet tamamlanmış davetiye de gönderecektir. Siz bu örnek davetiyeye bakarak, elinizdeki davetiyeleri katlayıp, paketlere yerleştireceksiniz. Eğer hızlıysanız ya da evde size yardım edecek başka kişiler de varsa, aldığınız iş sayısını arttırarak, kazancınızı arttırabilirsiniz.

Evde Davetiye Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde davetiye paketleme işi veren firmalar günümüzde oldukça fazla sayıdadır. Patron baskısı olmadan, sıcak evinizde belki de televizyondan en sevdiğiniz diziyi ya da filmi izleyerek işinizi yapabilirsiniz. İş başvurusu yapmak isterseniz, size en yakın matbaa ile ya da davetiye – düğün organizasyonu yapan firmalar ve kişiler ile görüşebilirsiniz. Eğer işe uygunsanız, anlaşma yapılacak ve işe başlayabileceksiniz. Çevrenizde bildiğiniz herhangi bir matbaa ya da davetiye işleri ile uğraşan kimse yoksa, bu içeriğimizin altına yorum yaparak; Adınızı ve soyadınızı, yaşadığınız şehri ve sizinle iletişime geçilebilecek bir e posta adresinizi yazarak; evlere iş veren firmaların sizinle iletişime geçebilmesini sağlayabilirsiniz.

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir