Pendik escort bayan

evde galoş paketleme işi
Evde Çalışarak Ek Gelir Sağlamak

Evde Galoş Paketleme İşi

Günümüz ekonomik şartları, kişilerin birden fazla işte çalışmasına sebep olabiliyor. Ana işinin yanında evde ek iş yapmak isteyen kişilerin sayısı; azımsanamayacak kadar çok. Maddi sıkıntılar, doğal olarak manevi duyguları ve psikolojiyi de doğrudan etkileyen en önemli unsurlardan birisidir. Eğer maddi konuda sıkıntınız varsa ve evlere iş veren firmaları merak ediyorsanız; evinizde yapabileceğiniz en kolay iş olan galoş paketleme işini yapmanız sizin yararınıza olacaktır.

Galoş kullanımı Türkiye’de son yıllarda oldukça yaygınlaşmaya başlamıştır. Öte yandan bazı firmalar, çalışanlarının galoş kullanmalarını zorunlu bir hale getirmiştir. Tahmin edeceğiniz üzere, ülkemizde bir işyerinin, firmanın ya da şirketin giderleri oldukça fazla. Evlere iş veren firmalar, iş yükünü azaltmak ve personel giderlerini azaltmak için evlere iş veriyor, bu sayede de personellerin yol masrafları ve yemek masrafları gibi giderlerden kurtuluyor.

Galoşlar genellikle hijyen gerektiren alanlarda ve hastanelerde kullanılmaktadır. Tek kullanımlık, kullan – at malzemeler oldukları için de; çok fazla tüketilmektedir. Bu nedenle evde galoş paketleme işi, firmaların oldukça ihtiyaç duyduğu ve çalışacak kişi aradığı bir alandır. Galoşların kullanım amacı ve kullanım şekli; dışarıdan içeriye girdiğinizde ayakkabıların altına takılmaktır. Tıpkı bir poşet gibidir, dışarıdan içeriye mikrop, bakteri ve pislik aktarılamaması amacı ile kullanılmaktadır. Öte yandan dışarısı yağmurlu, çamurlu ya da pis ise, ayakkabıda da bulunan pisliklerin; bakterilerin iş yerlerine, halılara, eve ya da yaşam alanlarına bulaşmaması için kullanılmalıdır.

Evde galoş paketleme işi yapmak için; elinizin hızlı olması ve tertipli – düzenli çalışmanız gerekmektedir. Bunun dışında evde galoş paketleme işi veren firmalar, herhangi bir ek özellik istememektedir. İş veren ya da iş yeri temsilcisi, sizinle anlaşma sağlandıktan sonra; paketleme işinde kullanılacak her türlü malzemeyi size sağlayacaktır.

Evde Galoş Paketleme İşi İle Ne Kadar Kazanılır?

Evde galoş paketleme işi yaparak kazanacağınız para, değişiklik gösterebilir. El çabukluğuna ve düzeninize – tertibinize bağlı olarak paket başına 50 kuruş ile75 kuruş arası para kazanabilirsiniz. Bu şekilde her ne kadar düşük bir miktarmış gibi görünse de, oldukça kolay bir iş oluğu için günde 200’e kadar paketlemeyi çok rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Günde 200 paketleme yaptığınızda; günlük 150 TL aylık ise 4.500 TL kazanabilirsiniz. Tabii ki bu miktarın ve ücretin iş verenden iş verene değişiklik gösterdiğini bilmeniz gerekiyor. Örneğin bir firma ile günde 150 TL kazanıyorsanız, bir başka firma ile günlük 50 TL kazanabilirsiniz.

Evde Galoş Paketleme işi Veren Firmalar

Eğer evde galoş paketleme işi veren firmaları merak ediyor ve başvurmak istiyorsanız; bu içeriğimizin altında yer alan yorum kısmına, adınızı ve soyadınızı, yaşınızı, yaşadığınız şehri ve iletişime geçilebilmesi için mail adresinizi yazarsanız, evlere iş veren firmaların sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir