Evde Tespih Paketleme İşi
Evde Çalışarak Ek Gelir Sağlamak

Evde Tespih Paketleme İşi

İnsanların birçoğu boş zamanlarını değerlendirmek  ve ek gelir elde edebilmek için evde ek iş yapmayı tercih ediyor. Özellikle de ev hanımları, öğrenciler, çok fazla boş zamanı olanlar ve emekliler kalan boş zamanlarını değerlendirmek ve ek gelir elde edebilmek adına evde tespih paketleme işi yapmaktadır.

Tespih Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Tespihler günümüzde oldukça ilgi duyulan aksesuarlardır  diyebiliriz. Genelde erkekler tarafından ilgi duyulan ürünlerden birisidir. Farklı renk, şekil ve kokularda ki tespitleri istendiği gibi paketleyerek ek gelir edebilirsiniz. Eğer oldukça yüksek gelir elde etmek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey size verilen ürünleri istenilen özel kutulara koymak ve paketleme işini  doğru ve istenildiği gibi yapmaktır. Firma görevlileri yapacağınız paketleme işi tespihleri size özel çuval veya poşetlerle evinize veya verdiğiniz herhangi bir adrese kadar teslim edecek. Daha sonra gelen görevliler paketleme işini nasıl yapacağınızı  en önce detayına kadar size anlatacak. Size örnek olsun diye daha önceden hazırlanmış ve doğru olan birkaç tespih paketini de örnek almanız amacı ile bırakacak. Ve sizlerde takıldığınız veya yapamadığınız yerde size hazır gelen örnek pakete bakarak kolaylıkla yapabileceksiniz. Firma görevlileri paketleme işlemi biten ürünleri almak ve kontrol etmek amacı ile 2 günde  bir sizi ziyaret ederek hem kontrol edecek hem de tamamladığınız ürünleri alacaktır. Paketleri sayarak alan görevli ne kadar tamamladıysanız eğer o kadarını alıp size ödemenizi  o an elden yapacaktır.

Tespih Paketleme İşinden Ne Kadar Kazanılır?

Tespih paketleme işinde dikkat etmeniz gereken en önemli nokta tespihleri paketlerken koparmamanızdır. Bilmeniz gereken bir nokta daha var ki siz ne kadar düzgün ve sorunsuz çalışır iş yaparsanız eğer bir o kadar da yüksek ücret  almanız mümkündür. Genelde eve ek iş olarak tespih paketleme işi veren firmalar paketleme işi için ödemelerini günlük ya da aylık ödeme olarak yaparlar. Her firma fiyat konusunda farklılık gösterebilir bazı firmalar tespih paketleme işi için günlük 100 TL ödeme yaparken bazı firmalar ise aylık olarak tespih paketleme işine 3000 TL’ye yaklaşık bir ücret ödeme yapmaktadır. Eğer sizin de ek gelire veya paraya ihtiyacınız var ise sizde evinizde oturduğunuz yerden rahat bir şekilde tespih paketleme işi  yaparak aylık neredeyse 3000 TL civarında bir kazanç elde edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken herhangi bir aktivite gerekmiyor. Almanız gereken herhangi bir alet de gerekmiyor. Tüm firmalar sizin istediğiniz adrese  kadar paketli bir şekilde malzemelerinizi getiriyor ve yapmanız gereken işi  en önce detayına kadar sizlere anlatıyor sizin yapmanız gereken tek şey söylenenleri doğru bir şekilde yapmanız ve teslim ettiğiniz malzemelerin eksik veya hatalı  olup olmadığına dikkat etmektir. Buna ek olarak ise yaptığınız ürünleri zamanında  teslim etmektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir