Gizli Müşteri Olarak Para Kazanmak
Evde Çalışarak Ek Gelir Sağlamak,  İnternet Üzerinden Ek Gelir Sağlamak

Gizli Müşteri Olarak Para Kazanmak

Ekonomik açıdan kendinizi özgür hissetmek istiyorsanız, daha çok çalışmanız gerekecektir. Bu sayede kendi ayaklarımızın üzerinde duracak ve daha çok ek gelir elde edeceğiz. Fakat tam zamanlı iş bulmak istemiyor ama yine de farklı iş kulvarlarından çalışmak istiyorsanız; gizli müşteri olarak ek gelir sayesinde sizlerde bir kazanç sağlayabilirsiniz. Elbette sadece belirli dönemlerde yaparak, kendi asıl işinize de devam edebilirsiniz.

Gizli Müşteri Nasıl Olunur?

Belirli günlerde çalışıyorsanız ve bazı günleriniz boş kalıyor ise; ek gelir elde etme şansınız artacak demektir. Kariyer.net, indeed ve  24 saatte iş gibi siteler üzerinde bu işi yakalama şansını elde edebilirsiniz. Eğer gezmeyi seviyorsanız ve başka başka yerlerde dolaşabilirim diyorsanız; böyle bir iş tam olarak size hitap edecek demektir. İnternet veya uygulana üzerinden başvurduğunuz zaman, sizlere gereken zamanda geri dönüş sağlayacaklardır. Gizli müşteri olarak para kazanma sayesinde sizlerde keyifli bir işe imza atmış olacaksınız. Hem oldukça basit hem de sizleri germeyen bir iş olacağını belirtmekte fayda var.

Başvuru aşamasında veya sonrasında sizlere gereken bilgileri vereceklerdir. Fakat bahsetmek gerekirse; belli mağazalardaki çalışma düzenlerini inceliyorsunuz. Özellikle de müşterilere nasıl davrandıklarını, karşılamalarını, mağazanın temizliğini ve düzenini denetliyorsunuz. Gizli müşteri olmak o kadar germeyecek ama kendinizi asla belli etmemeniz gerekecektir. Bu da sizlere bir oyunculuk görevinin düştüğünün de göstergesi olacaktır. Kendinizi hiçbir şekilde tanıtmayacak ve anlatmayacaksınız. Günlük bir mağazada olan zamanınızı burada geçirecek ve belirli puanlamalar yapacaksınız. 

Gizli Müşteri Ne Kadar Kazanır?

Sektöre göre gelir düzeyinde değişme olduğundan bahsetmek doğru olacaktır. Ortalama olarak bir fiyat verecek olursak; günlük olarak 70-100 TL arasında değişen bir skala meydana gelmektedir. Kimi zaman bir market kimi zaman bir mağaza kimi zamanda ise bir cafeyi denetlemeniz istenebilir.  Bu durumda saatlerde de değişkenlik söz konusu olacaktır. Bazı yerlerde gece saatlerinde bazı yerler ise gün içinde belirli saatlerde orada olunmasını istiyor. 

Ek kazanç ile gizli müşteri olmak, sizlere aylık olarak 700-1000 TL arasında bir gelir getirecektir. Bu da ek gelir olarak oldukça avantajlı bir fiyattır. Gerekli ilanlara, yukarıda söz ettiğimiz sitelerden başvurarak sizlerde kazancınızı katlayabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir